Kontakt

Drukarnia Sonar Sp. z o.o.

Siedziba firmy:
ul. Kostrzyńska 89
66-400 Gorzów Wielkopolski

Godziny pracy biura:
pn-pt:08:00-16:00

Nasze telefony:
tel. 95 7250 470
fax 95 7250 335 w. 28
Ogólny adres internetowy:
e-mail: biuro@sonar.pl
 

Biuro obsługi klienta

Anna Jotejko
tel. 95 7250 470 w. 23
adres e-mail:
anna.jotejko@sonar.pl
Bogusława Jaroszewicz
tel. 95 7250 470 w. 24
adres e-mail:
boguslawa.jaroszewicz@sonar.pl

Artur Miłosz
tel. 95 7250 470 w. 21
adres e-mail:
artur.milosz@sonar.pl

Cezary Dąbrowski
tel. 95 7250 470 w. 22
adres e-mail:
cezary.dabrowski@sonar.pl

Studio DTP

Patryk Trzeciak - Kierownik
tel. 95 7250 470 w. 34
adres e-mail:
patryk.trzeciak@sonar.pl
Beata Kulczycka
tel. 95 7250 470 w. 34
adres e-mail:
beata.kulczycka@sonar.pl

Barbara Rynkiewicz
tel. 95 7250 470 w. 35
adres e-mail:
barbara.rynkiewicz@sonar.pl

Natasza Samoylowa
tel. 95 7250 470 w. 35
adres e-mail:
natasza.samoylowa@sonar.pl

Paulina Krawczyk
tel. 95 7250 470 w. 35
adres e-mail:
paulina.krawczyk@sonar.pl

 

 

Dział E-Commerce

Artur Miłosz                                  
tel. 95 7250 470 w. 21
adres e-mail:
artur.milosz@sonar.pl
Przemysław Szymański
tel. 95 7250 470 w. 44
adres e-mail: przemysław.szymanski@sonar.pl

Dział ISO

Kamilia Tomczak
adres e-mail:
kamilia.tomczak@sonar.pl

Mariusz Budniak
adres e-mail:
iso@sonar.pl

Dział IT

Grzegorz Remiszewski
tel. 95 7250 470 w. 42
adres e-mail: grzegorz.remiszewski@sonar.pl
 

Produkcja

Ewa Redant – Kierownik produkcji
tel. 95 7250 470 w. 30
adres e-mail:
ewa.redant@sonar.pl

Magazyn / Logistyka dostaw

Magazyn
Tel. 95 7250 470 w 31, 36
adres e-mail:
magazyn@sonar.pl

 

 
Kalkulacje
kalkulacje: kalkulacje@sonar.pl
zamówienie: zamowdruk@sonar.pl   

 
Dane do faktury
Sonar Sp. z o.o. 
ul. Kostrzyńska 89
66-400 Gorzów Wielkopolski
NIP: 5990205085
REGON: 210025061
Dodatkowe dane
Konto bankowe:
GBS Barlinek O/Gorzów Wlkp. Nr: 36 8355 0009 0001 1804 2000 0001
Dane KRS:
Sąd Rejonowy w Zielonej Górze, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Nr 0000070136, Kapitał zakładowy 1.622.500,00 PLN