Foto-Kubki z nadrukiem

Kubek z Twoją grafiką, zdjęciem i tekstem będzie wspaniałym prezentem na każdą okazję! Nadruk wykonywany jest techniką termosublimacji dookoła kubka. Powierzchnia nadruku 200 x 90 mm. Dzięki wysokiej jakości materiałów użytych przy jego produkcji będzie pamiątką na długie lata.

Foto-Puzzle z nadukiem

Puzzle z Twoim nadrukiem, zdjęciem zapakowane w eleganckie pudełko z wzorem puzzli na wieczku. Puzzle wykonane są metodą termosublimacji na grubej tekturze. Dostępne są w formatach A4 i A3. 

Chusteczka z nadrukiem  

Chusteczka z Twoim nadrukiem wykonanym techniką cyfrową doskonale nada się do czyszczenia okularów, telefonu, smartfona, tabletu i innych urządzeń. Chusteczka wykonana jest z wysokiej jakości mikrofibry.

 Torba z nadrukiem

Teraz z Twoimi ulubionymi zdjęciami i motywami. Do głównych zalet zaliczają się: lekkość, możliwość wielokrotnego używania oraz łatwe przechowywanie. Wykonane przez nas torby doskonale spełnią się jako gadżet reklamowy.

 Czapka z nadrukiem

Fotoczapeczka, którą sam zaprojektująć dodająć swoje ulubione zdjęcia, teksty. Nadruk wykonany technologią termosublimacji sprawi, że kolory są bardziej naturalne, a trwałość będzie dużo dłuższa. 

Koszulka z nadrukiem

Sam ją zaprojektuj - dodaj zdjęcia, teksty i gotowe. Nadruk wykonany jest metodą cyfrową, przy użyciu farb spełniających rygorystyczne normy ochrony środowiska naturalnego. Obszar zadruku jest praktycznie niewyczuwalny w dotyku, wysoce odporny na pranie i prasowanie, nadruki są trwałe i niepowtarzalne.

Button

Button z nadrukiem dostępny w dwóch wersjach jako przypinkai jako otwieracz do butelek będzie ciekawą pamiątką z wyjazdu.