DRUK NA ŻĄDANIE

Wydawnictwo sonar literacki

Jako sprawdzony partner na rynku poligraficznym oferujemy usługę druku na żądanie. Z nami wydrukujesz własną książkę nawet kucharską, opublikujesz wspomnienia, wiersze i prozę już od jednej sztuki. Szybko i tanio.

  

RECEPTY     


recepty druk
Oferujemy druk recept nawet w ilości jednego bloczka. Wykonujemy je w bloczkach po sto sztuk z nowym 22 znakowym kodem nadawanym przez NFZ. Jest to oferta również dla tych, którzy nie praktykują już zawodowo.

 

KAMPANIE WYBORCZE I SPOŁECZNE

Jesteś aktywnym i nie obojętnym obywatelem. Startujesz w wyborach, często jesteś niezależny. Pragniesz na forum społecznym wyrazić swoje zdanie i zebrać ankiety - pomożemy Tobie w tych zamiarach. Przeprowadzimy profesjonalną kampanię reklamową.

 

REKLAMA PRZYDATNA KAŻDEGO DNIA

Każdy z nas w życiu codziennym potrzebuje jakiejś formy reklamy. Jesteśmy dla Ciebie. Jeżeli potrzebujesz sprzedać mieszkanie, dom nasze banery idealnie nadadzą się do tego by do zainteresowanych najszybciej dotarła taka infomacja. 

 

ZDJĘCIA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Jeżeli jesteś profesjonalistą lub amatorem, jeżeli kiedykolwiek chciałbyś wystawić Swoje prace, bądź reprodukcje na wystawach wydrukujemy je i dostarczymy do Ciebie w najwyższej jakości i na najlepszych światowych materiałach. Wykonane w ten sposób zdjęcia będą ozdobą każdego wnętrza...