Realizujemy potrzeby jednostek budżetowych w zakresie usług poligraficznych, promocji marki i szeroko rozumianej reklamy.

Mamy duże doświadczenie we współpracy z urzędami centralnymi, JST, kuratoriami, szkołami, uczelniami, jednostkami służby zdrowia, wymiarem sprawiedliwości... 
Sprawnie obsługujemy przetargi i odpowiadamy na każde zapytania złożone do nas, dlatego dla jednostek budżetowych przygotowaliśmy specjalną ofertę w której można znaleźć m.in. druki szkolne (świadectwa, dzienniki), dla uczelni, akcydensowe, dla urzędów skarbowych i sądów. 
Jako producent dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty cechowała najwyższa jakość co jest potwierdzone posiadanymi przez nas certyfikaatami Systemu zarządzania jakością i środowiskowego zgodnymi z normami ISO 9001:2008 i ISO 14001:2009.

Jesteśmy również doświadczonym i sprawdzonym dostawcą materiałów informacyjnych oraz promocyjnych dla komitetów wyborczych. Obsługujemy zarówno kampanie
w wyborach
samorządowych jak również w wyborach do Parlamentu. Jesteśmy sprawdzonym wykonawcą kart wyborczych i obwieszczeń wyborczych realizowanych na zlecenie PKW.

Oferujemy wyjątkowo niskie ceny druku dla kompleksowych zamówień przez komitety wyborcze.